trendakademidanismanlik@gmail.com
0 (533) 732 31 23 - 0 (544) 226 98 98

CEMİL YÜKSEL İLE ESKİŞEHİR BÖLGESİ FREKANS YÜKSELTİM ÇALIŞMASI...

CEMİL YÜKSEL İLE ESKİŞEHİR BÖLGESİ FREKANS YÜKSELTİM ÇALIŞMASI...

Katılım ücreti 40 tl
Telefonlar 
0544 226 98 98 Gülnur Civanoglu
0554 838 30 38 Ferhan Gökdemir

Teta frekanslı kristo ışıgın etkisi altında meditasyon çalışması yapılacaktır.

EVRENSELLEŞEN BİLİNCİMİZ 
Egosal, bireysel, ayrımsal bilinçten EVRENSEL BİLİNCE evrimleşme yolcuları olarak BİR’leşme BÜTÜN’leşme yolunda daha çok bir araya gelme ihtiyacı hissediyoruz.
Ve ALTINÇAĞ’a giriş sürecinde halen devam etmekte olan kutuplaşmanın yarattığı menfi tesirleri pozitife çevirebilmek ve oluşturabileceğimiz koşulsuz sevgimizin aurasını dünyamıza yansıtmak istiyoruz.

Bu konudaki bilgilerimizi, deneyimlerimizi sevgi ve saygılarımızla açık yüreklilikle paylaşabilmek için bu yenilenme ve yenileme Bilgelik inşaa sürecimize tüm kardeşlerimizi bekleriz..
ANLATIM KONU BAŞLIKLARIMIZ :Türkiyenin altın çağa geçişi .Kişisel yükseliş..Arınma ve teknikleri.çakra açılımları ve kundalini uyanışı.Yüksek enerjilerin bedenlerimize etkisi ve alınabilecek önlemler.Fizik bedenden ışık bedene ve kristalize forma dönüşüm .Frekanslar ve yüksek boyutlar ve özellikleri.3. boyuttan 360. boyuta kadar olan tüm seviyeler ve özellikleri .Tam gerçegimiz bilinç hallerimiz .
Toplantı boyunca teta frekansının etkisi altında olacak ve enerjiyi mutlaka hücrelerinizde hissedeceksiniz ve açılımlarınıza şifalanma ve degişiminize imkan saglayacaksınız.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin