trendakademidanismanlik@gmail.com
0 (533) 732 31 23 - 0 (544) 226 98 98

Trend Akademi

Ayak Detoksu

Ayak Detoksu

 

Ayak detoksu nedir? Ne işe yarar? 

Sağlık ve güzelliğin bir arada sağlandığı bu yöntemin “mucize tedavi” diye nitelendirilebileceğini ve, ayak detoksunun su ile çalışan ve vücudun artık maddelerden temizlenmesini sağlayan yüksek teknolojide yapılmış bir cihaz olduğu tüm otoriterlerce kabul edilmiş bir gerçektir.

Bedenimizdeki Toksinler (serbest radikaller, artık madde ve cüruflar, ağır metaller) ise pozitif yüklüdür.

Ayak detoksu işlemi esnasında serbest durumdaki güçlü radikaller nötralize olacaktır. Nötralize olmuş çok küçük ebattaki serbest radikaller (Nano büyüklük), Deri, Ciğer, Böbrekler ve Bağırsaklar üzerinden eşit miktarlarda dışarıya yönlendirilirken, aynı zamanda hücrelerin elektrik kapasiteleri de nötralize olur.

Ayak Detoksunun Vücuda Fayda Alanları
Karaciğer detoksifikasyonu
Ağır Metallerin Tasfiyesi
Enerjinin Artması ve Stresin Azalması
Tüm Vücudun Arınması ile Dâhili Temizlik
Cinsel Sağlığın Düzelmesi
Ağrıların Önemli ölçüde Hafiflemesi
Hafızanın ve Uykunun Düzelmesi
Karaciğer, Böbrek ve Parazit Temizliği
Kırışıklıklar, Akne ve Cilt Sorunları
İmmün Sistemin Kuvvetlendirilmesi
Cilt ve Güzellik Uygulamaları
Ciltteki kızarıklıklar, Gözlerin altındaki koyu halkalar, Şişmiş eklemler, Sarı-yeşil ve lekeli ciltler asit atıklarının vücutta biriktiğini gösterir bir kaç iyon ayak detoksu temizleme seansının bu durumları önemli derecede azalttığını ve hatta giderdiği görülmüştür.

Detoksu Kimler Yaptırmalıdır?
Baş ağrısı, yorgunluk şikayeti olanlar. Kabızlık problemi ve Sindirim bozuklukları çekenler. Kaygı, sıkıntı, stress problemi olanlar. Akne (Sivilce) problemi olanlar. Eklem ağrıları çekenler. Bel sertliği ve sırt ağrıları çekenler. Alkol, sigara, kafein vb. maddeleri tüketenler. Sağlıksız ortamlarda çalışanlar (Endüstriyel kimyasalların bulunduğu ortamlar-kaynak-boya-tiner vb.) Ağır metallere mağruz kalanlar. Hormonlu ve katkılı gıdaları tüketenler. Kimyasal yada kozmetik maddeler kullananlar. Hava kirliliğinin olduğu şehirlerde yaşayanlar. Sağlık düzenini korumak isteyen herkes.

30  dakika süren bir uygulamadır.

TREND AKADEMİ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin