trendakademidanismanlik@gmail.com
0 (533) 732 31 23 - 0 (544) 226 98 98

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

 Günümüzde stresin çeşitli fiziksel rahatsızlıklara yol açtığı artık çok iyi biliniyor. Dünyada aile doktorlarına yapılan başvuruların üçte ikisi stresten kaynaklanmakta ve  ABD Hasta Kontrol ve Engelleme Merkezine göre stres, dünyada 65 yaş altındaki ölümlere yol açıyor. 2020 de on sağlık sorununun beşinin stresle ilgili olacağı ileri sürülüyor. Kaldı ki geçmişe dönüp baktığımızda hatalarımızın çoğu ki bunlara olumsuz tecrübeler diyoruz zayıf ve stresli anlarımızda sağlıklı düşünmememizden ve doğru noktaya odaklanamamamızdan kaynaklanan sağlıksız sonuçlar olduğunu görüyoruz.


         Öte yandan, günümüz koşullarında insanlar iş yaşamı, aile ve toplumun olağanüstü taleplerini yerine getirmek ile kendi dinlenme ve gevşeme gereksinimlerini karşılamak arasında bir denge sağlamada çoğu kez zorlanıyor. Çoğu kez stresle başa çıkmak için farklı etken maddelere başvuruyor veya gıda bağımlılığına yenik düşüyor.
Yaşamımızda iş eğlence, stres ve gevşeme, sorumluluk ve özgürlük arasında daha iyi bir denge kurmak için sadece stresle başa çıkmak yeterli değil, aynı zamanda neye gereksinimimiz olduğunu bilen ve kendisine kulak verdiğimiz takdirde bunu nasıl sağlayacağımızı bize söyleyen iç dünyamızı  keşfetmemiz ve onu geliştirmemiz gerek.


          Ofisimizde  bizler stres belirtilerini yok etmek veya yukarıda söylediğimiz gibi bu yabancı ve hatalı kaçış noktalarını vücudunuzdan arındırmak için kimyasal olmayan basit ve çeşitli teknikler sunuyoruz. Örneğin baş ağrısından uykusuzluğa sigarayı bırakmaya ya da ilişkilerinizde bir değişim oluşturmaya, aşırı yememeye çalışırken herkesin yaşayabileceği tedirginliklere kadar birçok zorlayıcı etkeni ortadan kaldırmak konusunda gerek bioenerji gerek acces danışmanlığımızla gerek % 92’lik başarı oranı gösteren Quitt Resonance cihazımızla da destek veriyoruz.        

Trend Akademi Danışmanlık Merkezi  olarak bizler danışanlarımıza en iyiyi sunmayı amaçlıyor ve hedef kılıyoruz…

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin